Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONCERT "PŁYNIE W NAS GORĄCA KREW. BEATA I BAJM" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W niedzielny wielkanocny wieczór Telewizja Polsat pokaże wyjątkowy koncert zespołu Bajm z katowickiego Spodka pt. "Płynie w nas gorąca krew. Beata i Bajm". Usłyszymy największe przeboje Bajmu i Beaty Kozidrak z jej solowej działalności.

Koncert "Płynie w nas gorąca krew. Beata i Bajm" to niezwykła muzyczna podróż przez kilka dekad twórczości wokalistki i zespołu. Rozpocznie go wielki hit Bajmu sprzed 30 lat, do którego nawiązuje tytuł koncertu - "Płynie w nas gorąca krew" z płyty "Chroń mnie". Usłyszymy też między innymi kultową "Białą Armię", "Co mi Panie dasz", czy "Nie ma wody na pustyni" z debiutanckiej płyty "Bajm". W koncercie pojawi się również i pierwszy wielkie przebój grupy "Piechotą do lata", za który w kategorii debiutów zdobyła drugie miejsce na opolskim festiwalu w 1978 roku. Wokalistka przypomni utwory z wydanej w 1998 r. solowej płyty "Beata", charakteryzującej się spokojnym, popowym brzmieniem: "Taka Warszawa", "Siedzę i Myślę" i "Żal mi tamtych nocy i dni". Album sprzedał się w ponad 170 tysiącach egzemplarzy i uzyskał status podwójnie platynowego. Beata Kozidrak zaśpiewa również pochodzący z 1985 roku utwór "Dwa serca, dwa smutki" – napisany na podstawie doświadczeń macierzyństwa. Ta piosenka była absolutnym numerem jeden listy przebojów radiowej Trójki Marka Niedźwieckiego.

"Płynie w nas gorąca krew. Beata i Bajm" – w niedzielę, 27 marca o godzinie 22:05 w Polsacie.
#1 | Prokop dnia 24.03.16 09:12
Myślę, że niedzielny wieczór będzie należał do Polsatu. Beata i Bajm cieszą się niesłabnącą popularnością rzeszy fanów. A taki koncert w tv to nie lada gratka, bo być osobiście nie każdy może. Fajnie, że Polsat stawia też na muzyczna rozrywkę coraz częściej.
#2 | Bielszczanka dnia 24.03.16 11:11
To taka rozgrzewka przed koncertem w Bielsku - Białej - Polsat trafił w dziesiątkę. Będę mogła sobie "przypomnieć" największe przeboje, żeby w czerwcu na żywo razem z Beatą pośpiewać !!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający