Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HAPPY HOURS" W CP: PEŁNA OFERTA TELEWIZYJNA ZA 79,99 ZŁ/MIES.Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rusza z kolejną edycją promocji "Happy Hours". Przez kilka najbliższych dni pełny pakiet telewizji z HBO GO można będzie nabyć za 79,99 zł/mies.

Zainteresowani mogą zamówić online pakiet Premium + HBO GO za 79,99 zł miesięcznie przez cały okres umowy (24 miesiące). Co ważne, kontrakt zawierany jest na pakiet Premium + HBO GO + Pakiet VOD za 89,99 zł/mies. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, by płacić 79,99 zł, należy zrezygnować z Pakietu VOD. Klient ma do wyboru opcję bez dekodera - moduł CAM CI+, jak i dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, w tym najnowszy EVOBOX PVR za 49 zł. Oferta jest ważna przez następne 6 dni.

Szczegóły "Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#1 | Bolixon dnia 07.04.16 05:26
Takie promocję to rozumiem. Polsat daje full pakiet za ok. 80 pln. W nc+ o takiej promocji można zapomnieć. Tam trzeba zapłacić dobrze ponad 100.
#2 | Andriu dnia 10.04.16 19:10
Rzeczywiście taka oferta polsatu jest bardzo dobra. Do takiej oferty warto jeszcze skorzystać ze smartdomu, bo wówczas kilka usług można otrzymać w jeszcze lepszej cenie.
#3 | Marian dnia 12.04.16 15:50
Trzeba się temu dokładnie przyjrzeć, bo wiadomo jak to z promocjami - różnie bywa. Ale na pierwszy rzut oka, jak to porównałem z pozostałymi platformami to faktycznie wygląda całkiem nieźle - mam jeszcze kilka tygodni kablówkę i za podobną cenę nie mam tak naprawdę nic.
Dawno zastanawiałem się nad Cyfrowym Polsatem zwłaszcza, że oglądam dużo sportu, a CP ma największą i chyba najlepszą ofertę sportowa na rynku.
Zobaczymy - decyzja w weekend Uśmiech
#4 | Hesus dnia 12.04.16 21:42
Co do sportu to polsat z piłką nożną trochę kuleje. Nadrabia za to w innych dyscyplinach i to równie ważnych i chętnie oglądanych. Full oferta za niecałe 80 PLN to świetna oferta.
#5 | MadEd dnia 13.04.16 13:02
Oooo podoba mi się taka oferta. Cena dobra w porównaniu z konkurencją. Cyfrowy Polsat widzę ostro walczy o rynek, mnie może kupować takimi promocjami Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający