Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC TELEFONII CYFROWEGO POLSATU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Nasz serwis nieoficjalnie dowiedział się, iż Cyfrowy Polsat zamierza zlikwidować swoją telefonię komórkową. Takie plany ma spółka po tym jak Zygmunt Solorz-Żak, twórca Cyfrowego Polsatu został właścicielem Polkomtela. Według informacji do których dotarła nasza redakcja, dotychczasowi abonenci telefonii Cyfrowego Polsatu zostaną automatycznie przeniesieni do nowego projektu, który ma niebawem powstać z połączenia telefonii CP i sieci Plus.
#1 | Pelka dnia 25.07.11 21:06
No i bardzo dobrz i tak mało kto korzystał z tej sieciZ przymrużeniem oka
#2 | Midrach dnia 27.07.11 20:45
Co to za bezprawie , ja nie chce być w plusie, może jakieś nowe umowy. Bardzo żałuje że podpisałem z tym Polstem umowe. Obsługa klienta dno totalne dno, siedzą tam święte krowy które nic ,a nic nie wiedzą na temat. Przyjmują zgłoszenia jednym uchem a drugim wypuszczają. 3 miesiąc nie przysyłają mi faktur wykonałem dziesiątki telefonów i zero reakcji z ich strony. Jak tak będzie w przyszłym Plusie to ja współczuje abonamentom .
#3 | Prokop dnia 07.08.11 11:41
Ciekawe rozwiązanie. Oferta dla tych klientów na pewno zostanie specjalnie stworzona. Rezygnacja z telefonii CP pozwoli na obniżenie kosztów, dzięki temu klienci otrzymają konkurencyjne warunki. Poza tym ma być możliwość pakietowania usług CP i Plusa, co się bardzo dobrze zapowiada, zwłaszcza w przede dniu wejścia LTE.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający