Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁA II EDYCJA PROGRAMU "POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE"Drukuj

Polsat (HD)
Wystartowała druga edycja programu "Polskie Nadzieje Olimpijskie". Organizatorami akcji są Polski Komitet Olimpijski, firma Procter & Gamble, Telewizja Polsat oraz agencja Grey Group.


Celem projektu jest udzielanie wsparcia organizacjom i instytucjom organizującym zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży uprawiających sporty olimpijskie, a także rozpowszechniających aktywność sportową wśród dzieci chorych i niepełnosprawnych.

"Program »Polskie Nadzieje Olimpijskie« bardzo dobrze wpisuje się w dotychczasowe działania Telewizji Polsat. Jako jedna z największych telewizji w Polsce, staramy się promować sport i aktywny tryb życia, zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci. Naszym wspólnym obowiązkiem i jednocześnie misją jest dbanie o rozwój najmłodszych i młodzieży – również poprzez sport. Dzięki szerokiemu zasięgowi naszej telewizji możemy dotrzeć z tym przekazem do ogromnej liczby Polaków" – twierdzi Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

"Chcemy wspierać dzieci i młodzież, ułatwiając im drogę do realizacji marzeń o medalach olimpijskich. Widzimy ogromny potencjał i determinację naszych podopiecznych i wierzymy, że łącząc nasze wsparcie z ich zaangażowaniem uda im się w przyszłości stanąć na podium!" – mówi Krystyna Aldridge – Holc, prezes Fundacji Polsat.

Dyspozycja środków pieniężnych odbywa się poprzez Polską Fundację Olimpijską (dzieci zdrowe) oraz Fundację Polsat (dzieci chore i niepełnosprawne). Program finansowany jest z środków pozyskanych od sponsorów. Wnioski o granty w II edycji programu "Polskie Nadzieje Olimpijskie" można składać do 30 kwietnia. Bliższe informacje o Programie i jego regulamin można znaleźć na stronie www.nadziejeolimpijskie.pl.
#1 | Griszczuk dnia 15.04.16 13:32
Bardzo dobry program, którego celem jest znalezienie przyszłych, potencjalnych olimpijczyków. Taka akcja polsatu wspólnie z PKOl i innymi kooperantami propaguje ideę sportu w dzieciach, a także pozwala wyłapać talenty, które nie zawsze, głównie ze względów finansowych mają szansę uprawiać sport prawie zawodowo.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający