Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: BONUS 30% DO DOŁADOWANIA USŁUG "NA KARTĘ"Drukuj

Plus
Użytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus znów mogą otrzymać bonus za zasilenie swego konta za pośrednictwem kanału internetowego. Tym razem jest to 30% więcej wartości zasilenia od 30 do 99 zł.

Z promocji "Słodki bonus" mogą skorzystać klienci wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Zasilenia konta należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.plusbank24.pl.

Bonus w wysokości 30% wartości doładowania zostanie aktywowany automatycznie po zasileniu konta, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa tylko przez dwa dni - 11 i 12 kwietnia br.
#1 | Prokop dnia 15.04.16 09:48
No tak, jak zwykle już po zawodach. Trzeba być czujnym, żeby w Plusie zgarnąć dodatkowa porcję złotówek za doładowanie. Ale nie ma co rozpaczać - za jakiś czas, jak to w Plusie, pojawi się kolejna taka akcja.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający