Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZE POLAKÓW W TURNIEJU KWALIFIKACYJNYM DO IO Z WYSOKĄ WIDOWNIĄDrukuj

Polsat Sport (HD)
Weekendowy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, zakończył się sukcesem naszej męskiej reprezentacji w piłce ręcznej. Polacy nie dali szans rywalom, pokonując w trójmiejskiej Ergo Arenie kolejno: Macedonię 25:20, Chile 35:27 oraz Tunezję 28:24. Spotkania w Polsacie Sport i Polsacie Sport News oglądało ponad 1,4 mln widzów.


Największą widownię zebrało sobotnie spotkanie z Chile, w którym Polacy zapewnili sobie awans na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Mecz w Polsacie Sport i Polsacie Sport News oglądało 1 mln 440 tys. widzów, a łącznie oba kanały zanotowały udziały na poziomie 9,3% wśród wszystkich widzów i 8,5% w grupie komercyjnej. Niewiele mniej, bo 1 mln 434 tys. kibiców, oglądało mecz z Tunezją o zwycięstwo w turnieju. Przełożyło się to na udziały ponad 8,7% w grupie 4+ i 7,4% w grupie 16-49. Piątkowe zwycięstwo nad Macedonią przyciągnęło 1 mln 260 tys. widzów, co zapewniło obu antenom 8,3% SHR w grupie wszystkich badanych i 8,7% SHR w grupie 16-49.


Dane: Telewizja Polsat za NAM
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający