Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" Z NAJLEPSZYM WYNIKIEM W SEZONIEDrukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
W ostatnią sobotę program "Twoja twarz brzmi znajomo" zanotował najlepszy wynik w tym sezonie, gromadząc przed telewizorami prawie 2,5 mln widzów. W czasie emisji show Polsat był niekwestionowanym liderem wśród nadawców, osiągając 24% udziału w rynku (w grupie 4+).

Wisienką na torcie jest oglądalność powtórki odcinka. W niedzielę "Twoja twarz brzmi znajomo" oglądało ponad 1,7 widzów dając Telewizji Polsat 13% udziału w rynku telewizyjnym. W sumie w sobotę i w niedzielę występy Katarzyny Zielińskiej, Aleksandry Szwed, Katarzyny Pakosińskiej, Agnieszki Twardowskiej, Marcina Rogacewicza, Adama Fidusiewicza, Dariusza Kordka i Jerzego Grzechnika w piątym odcinku show obejrzało 4,1 mln osób.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowany jest w każdą sobotę, o godz. 22:10 w Polsacie. Format produkowany jest przez Endemol Shine Polska.


Informuje: Zaza Media za NAM
#1 | Prokop dnia 15.04.16 09:19
Program dla mnie niezmiennie dobry. Sobotni wieczór nie zawsze wolny, także niedzielna powtórka równie sympatyczna - co widać po wynikach oglądalności. Ciekawe ile osób na Ipli sobie TTBZ ogląda też.
#2 | Carbol dnia 15.04.16 13:27
Show polsatu bardzo dobre w ciekawej formie, w której znane osoby wcielają się w piosenkarzy. Wzrost oglądalności to była kwestia czasu. Jeżeli polsat zmieniłby jeszcze porę emisji to sukces gwarantowany.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający