Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SIATKARSKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO IO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat na swoich antenach sportowych pokaże turnieje kwalifikacyjne siatkarzy i siatkarek do Igrzysk Olimpijskich. Podopieczni Stefana Antigi w walce o Rio de Janeiro rozegrają w Tokio siedem spotkań, mierząc się między innymi z Francją, Iranem i Australią. W turnieju kobiet nie zobaczymy polskich zawodniczek.

Udział w turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro zapewniły sobie do tej pory reprezentacje: Brazylii (gospodarz), USA, Włoch, Argentyny, Rosji, Kuby i Egiptu. Pozostało pięć miejsc do obsadzenia, a do faworytów zaliczani są między innymi biało-czerwoni i mistrzowie Europy, Francuzi.

Turniej interkontynentalny rozgrywany w Tokio będzie jednocześnie eliminacjami strefy azjatyckiej. W praktyce oznacza to, że bilety do Rio wywalczą trzy najwyżej sklasyfikowane w tabeli zespoły oraz najlepsza drużyna z Azji.

Program meczów reprezentacji Polski (czas polski):

28.05: Polska - Kanada (godzina 8:30)
29.05: Polska - Francja (godzina 8:30)
30.05: dzień przerwy
31.05: Polska - Japonia (godzina 12:00)
01.06: Polska - Chiny (godzina 8:30)
02.06: Polska - Wenezuela (godzina 8:30)
03.06 dzień przerwy
04.06: Polska - Iran (godzina 8:30)
05.06: Polska - Australia (godzina 8:30)


Informuje: polsatsport.pl
#1 | Prokop dnia 15.04.16 09:08
Piłkarzom ręcznym się udało, także miejmy nadzieję, że i siatkarzom się uda. Oby Polsat jak to bywa przyniósł szczęście naszym. A nas czekają niesamowite emocje.
#2 | Wojtek dnia 15.04.16 13:47
Dobrze, że Polsat to transmituje.
Po pierwsze robią to już od kilku lat i idzie im to bardzo dobrze - nie będą co prawda tego składać, ale wg mnie mają najlepsze komentarze,
Po drugie - będzie pewnie kilka powtórek, a biorąc pod uwagę fakt, że mecze rozgrywane są w godzinach pracy będzie możliwość obejrzenia powtórek.
Mam nadzieję, że większość imprez sportowych będzie właśnie transmitowana przez Polsat.
#3 | Kriss dnia 15.04.16 14:07
Ostatnia szansa naszych siatkarzy na wyjazd do RIO. Oby tym razem polsat przyniósł szczęście naszym siatkarzom, tak jak było to kiedyś, a ostatnio ze szczypiornistami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający