Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ELEVEN I ELEVEN SPORTS W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat oraz Eleven Sports Network nawiązały współpracę, której efektem jest udostępnienie kanałów HD Eleven i Eleven Sports abonentom platformy. Aktualnie do 30 kwietnia br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają dostęp do kanałów HD Eleven i Eleven Sports bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna.

"Nasi abonenci otrzymają jeszcze większy wybór transmisji w wielu dyscyplinach z najważniejszych światowych wydarzeń sportowych. Mocna oferta sportowa zawsze była atutem Cyfrowego Polsatu, a kanały ELEVEN doskonale ją uzupełniają" – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A. i Telewizja Polsat Sp. z o.o. "Jestem przekonany, że dostęp do 15 najlepszych kanałów sportowych w pełni usatysfakcjonuje naszych klientów oraz umocni nas na pozycji lidera."

Abonenci Cyfrowego Polsatu kanał Eleven znajdą na 225, a Eleven Sports na 226 pozycji na liście kanałów operatora.

Wydarzeniem kwietnia w Eleven Sports Network będzie weekend z wyścigami Formula 1® - widzowie przeniosą się do Szanghaju, gdzie odbędzie się 2016 Formula 1® PIRELLI CHINESE GRAND PRIX. We włoskiej Serie A TIM interesująco zapowiada się starcie drużyny ACF Fiorentina z mistrzem Italii – Juventusem Turyn (24.04). Piłkarze ręczni natomiast będą walczyć o udział w Turnieju Finałowym Velux EHF Champions League – ćwierćfinały z udziałem Vive Tauron Kielce odbędą się już 23 i 27 kwietnia.

Eleven Sports Network jest międzynarodową siecią telewizyjną oferującą transmisje z rozgrywek sportowych. Jej celem jest zaoferowanie widzom sportu na najwyższym poziomie – najlepszej piłki nożnej oraz wybranych dyscyplin takich jak sporty motorowe, tenis, piłka ręczna, koszykówka, futbol amerykański, żużel, sporty walki czy Formula 1®. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę Eleven i Eleven Sports pokazują najciekawsze wydarzenia na żywo, premiery magazynów piłkarskich, mecze lig europejskich, pucharów oraz eliminacyjne.
#37 | do mikun8 dnia 28.04.16 18:21
Tyle to każdy z Infolinii wie. Czekamy bo Cp ma wydac komunikat bo maja byc jakies upusty, promocje itp. na pakiet eleven
#38 | Łukasz dnia 06.05.16 14:38
Trochę przegieliście z Eleven... Żeby w full opcji kazać sobie płacić więcej? i to stałym klientom... czas mysleć o zmianie

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający