Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BOKS: GŁOWACKI - CUNNINGHAM W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Krzysztof Głowacki dzisiejszej nocy powalczy o obronę pasa mistrzowskiego organizacji WBO w kategorii junior ciężkiej w konfrontacji ze Stevem Cunninghamem. Transmisja gali z nowojorskiej hali Barclays Center w Polsacie Sport.

W sierpniu zeszłego roku Głowacki sprawił jedną z największych niespodzianek w zawodowym boksie ostatnich lat. Na gali w Prudential Center po niesamowitym pojedynku pełnym zwrotów akcji znokautował Marco Hucka, który stracił pas mistrzowski WBO w kategorii junior ciężkiej po ponad pięciu latach posiadania. W Nowym Jorku pięściarz z Wałcza po raz pierwszy wejdzie do ringu jako mistrz świata i powalczy w obronie tytułu, ale zadanie wcale nie będzie łatwe.

Transmisję gali poprzedzać będzie studio, które na antenie Polsatu Sport zagości o godzinie 01:00.


Informuje: Polsatsport.pl
#1 | Valdi dnia 17.04.16 19:34
Walka była znakomita. Brawo dla Głowackiego. Polsat powinien częściej transmitować takie pojedynki.
#2 | Luceusz dnia 18.04.16 21:40
@Valdi, jestem za Uśmiech Im więcej sportów walki tym lepiej Uśmiech Dobrze, że jest ten polsat bo przynajmniej jest gdzie takie rzeczy oglądać.
#3 | Bokser dnia 21.04.16 11:31
No i najważniejsze, że za darmo.
Nikt nie chwali Polsatu, że walka była za darmo - a jakby trzeba było płacić w PPV to komentarzy byłoby pewnie dużo więcej zwłaszcza tych krytycznych - ale już taka nasza przypadłość - krytykować tak, chwalić nie Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający