Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

W PLUSIE ZA PIERWSZE DOŁADOWAIE 100% WIĘCEJDrukuj

Plus
Od dziś użytkownicy usług "na kartę" i mix w sieci Plus mogą otrzymać aż 100% więcej wartości zasilenia za pierwsze doładowanie w kanale bankowo-internetowym. Bonus ten można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Aby go otrzymać należy po raz pierwszy zasilić swoje konto kwotą w wysokości 5-99 zł za pośrednictwem kanału internetowego.

Promocja trwa do odwołania.

Dodatkowe 100% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu za pomocą kanału bankowo-internetowego pierwszego doładowania konta kwotą o wartości od 5 zł do 99 zł. Promocja dotyczy klientów wszystkich usług "na kartę" i MIX w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, Plus Mix oraz Ja+ Mix.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNB Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor, aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store oraz aplikacji doładowania.pl

Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin, a klient będzie o tym poinformowany wiadomością̨ SMS. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji.
#1 | Andrew dnia 22.04.16 09:47
Lubię takie promocje w Plusie, bo jest to konkretny zysk dla abo, tym bardziej, że takie promocje są dość często.
#2 | Marysia K. dnia 22.04.16 16:12
To się nawet opłaca wziąć starter załadowac go jakoś fajnie i sobie korzystać - wyjdzie przwecież raz taniej niż normalnie. A jak usługa spasuje, to zostawić. Ja tak zrobię. Bedzie okazja posprawdzać, czy ten Plus w ogóle mi się nada. Ale zapowiada się niexle i jestem pozytywnie nastawiona.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający