Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUSH RUSZA Z NOWĄ OFERTĄ DLA MŁODYCHDrukuj

Plush
Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal "bez konsekwencji", z większymi pakietami internetowymi oraz jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.

Nowa oferta Plusha

To prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Na start oferty do wyboru są:

* Oferta kompleksowa zawierająca 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 29 zł na 30 dni.
* Pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 19 zł na 30 dni.
* Najtańszy zestaw z pakietem internetowym 3 GB i SMS-ami bez limitu już za 15 zł na 30 dni.

Wraz z nową ofertą przygotowane zostały także nowe startery.

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Dodatkowo w ramach Strefy Plusha użytkownicy będą mogli zdobyć gadżety z wizerunkiem Plusha takie jak koszulki, bluzy czy kubki. Szczegóły już wkrótce na www.plushbezlimitu.pl i fanpage’u marki.
#1 | Obajtek dnia 24.04.16 12:08
Powrót Plusha - bo dość długo nie było nowych promocji - w niezłym stylu. Ciekawa oferta i co ważne duże pakiety internetowe.
#2 | Jorge dnia 24.04.16 14:24
10 GB neta za 29zł robi wrażenie Z przymrużeniem oka Super oferta! I jak dla mnie nie tylko dla młodych jest przeznaczona Szeroki uśmiech
#3 | Janek Mi dnia 25.04.16 06:51
Znakomicie skrojona oferta, taka w sam raz na miarę. Przy tej cenie to co proponują to naprawdę wiele - 10 giga netu, brak limitu na rozmowy do wszystkich sieci, brak limitu na wiadomości. Brawo Plush.
#4 | Vurys dnia 25.04.16 12:12
Przyszedł czas na zainteresowanie się Plushem, bo a oferta jest bardzo dobra i rzeczywiście ilość GB netu w tej cenie robi wrażenie.
#5 | Mati92 dnia 25.04.16 14:14
Jak dla mnie dobry sztos! Nie potrzebuje nic więcej z komórki, a 29zł miesięcznie za Plusha to spoko cena.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający