Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ PUCHARU POLSKI W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
2 maja rozegrane zostanie finałowe spotkanie piłkarskiego Pucharu Polski. W meczu, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzą się ze sobą ekipy Lecha Poznań i Legii Warszawa. Pojedynek transmitowany będzie w Polsacie i Polsacie Sport.

Faworytem meczu wydaje się stołeczna drużyna, która broni trofeum. W ostatnim starciu obu zespołów, w rundzie finałowej Ekstraklasy, pokonała poznańskich piłkarzy na własnym terenie 1:0.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00, przedmeczowe studio rusza w kanale sportowym Polsatu już o godzinie 14:30. Mecz Lech - Legia także w IPLI.
#1 | Gord dnia 24.04.16 23:27
To będzie niezłe wydarzenie, bo Legia z Lechem grała już w tym sezonie kilkanaście razy.Dobrze, że polsat nabył Puchar Polski i chyba najważniejsza jego decyzja to podpisanie współpracy z 11. Jednym kontraktem dostali wielomilionowe prawa do transmisji najważniejszych lig.
#2 | Kibic dnia 25.04.16 12:20
I znowu CP stanął na wysokości zadania - nie ma ligi, ale ma Puchar i Reprezentacje. Świadczy to o tym, że "chłopaki" walczą również o naszą - Polską piłkę.
#3 | J... PZPN dnia 26.04.16 13:45
Po tej grandzie jaką zaserwował PZPN wraz z portalikiem KupBilet - który chyba miałby problem z dystrybucją biletów na gimnazjalną dyskotekę - dobrze, że na Cyfrowy Polsat można liczyć i w ogóle mecz obejrzeć. Szkoda, że nie na stadionie...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający