Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT: EVOBOX PVR WYRÓŻNIONY ZŁOTYM MEDALEM MTPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Podczas tegorocznych targów Poznań Media Expo (25-28.04.2016 r.) najnowszy dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu – EVOBOX PVR, najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt satelitarny dostępny w ofertach operatorów, został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Innowacyjne oprogramowanie dekodera EVOBOX PVR powstało we współpracy z firmą ADB.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Sąd Konkursowy, czyli profesjonalne jury, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego nagradza produkty nowoczesne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie.

W tegorocznej edycji zespół ekspertów docenił dekoder EVOBOX PVR, którego oprogramowanie powstało we współpracy z posiadającą bogate doświadczenie w tym obszarze firmą ADB. Umożliwiający między innymi nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie dekoder powstał w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu.

Zalety dekodera EVOBOX PVR, jakie dostrzegło jury konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to:
* nowoczesne, intuicyjne menu, pozwalające na płynne poruszanie się po dekoderze;
* zaawansowane możliwości nagrywania wielu godzin ulubionych programów;
* wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem;
* zaawansowane możliwości wyszukiwania programów;
* wygodny i czytelny przewodnik po programach;
* bardzo szybkie przełączanie kanałów;
* możliwość korzystania z serwisów online, tj. Cyfrowy Polsat GO, HBO GO;
* nowoczesny design i kolorystyka;
* intuicyjny pilot umożliwiający sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

EVOBOX PVR dostępny jest w ofercie największej platformy satelitarnej w Polsce od połowy stycznia br. Z myślą o pełnym wykorzystaniu wszystkich możliwości i funkcji dekodera, w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu udostępniono także specjalny zestaw antenowy z cyfrowo-analogowym konwerterem Unicable, dzięki któremu sygnał satelitarny może być dostarczany nie tylko do dekodera EVOBOX PVR, ale także do dwóch dodatkowych dekoderów w usłudze Multiroom HD. Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi abonenci platformy, a cena udostępnienia dekodera w ofercie Premium (174 kanały, w tym 65 w jakości HD) wynosi 49 zł.
#1 | Nathan dnia 11.05.16 20:09
To wyróżnienie dla polsatu jak najbardziej zasłużone. Nagroda za dekoder polskiej produkcji z bardzo dobrym softem to spory plus.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający