Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT: 24 MECZE EURO 2016, W TYM SPOTKANIA POLAKÓW NA ANTENIE OTWARTEJDrukuj

Polsat (HD)
Mimo nabycia sublicencji na najważniejsze spotkania piłkarskiego EURO 2016 przez Telewizję Polską, Polsat na otwartej antenie pokaże 24 mecze turnieju, w tym spotkania reprezentacji Polski. Póki co nie wiadomo (oficjalnie) jednak, czy będzie to główna antena Polsatu, czy też inny ogólnodostępny kanał nadawcy.

"Wszystkie mecze ME 2016 będzie można zobaczyć w Polsacie i kanałach sportowych Telewizji Polsat, z czego 24 spotkania, w tym mecze Polaków, pokażemy na antenie otwartej." - poinformował serwis cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat. Szczegóły odnośnie oferty Polsatu związanej z UEFA EURO 2016 zostaną podane niebawem.

Przypomnijmy, że dzisiaj TVP ogłosiła nabycie pakietu z 11 meczami EURO 2016. W jej skład wejdą mecz otwarcia, wszystkie grupowe mecze Polaków, dwa mecze 1/8 finału, dwa mecze 1/4 finału, oba półfinały i finał.
#1 | Popek dnia 28.04.16 05:25
24 mecze w tym wszystkie Polaków w otwartym kanale to świetna informacja. Wielkimi krokami zbliża się Euro i polsat już zaciera ręce to bo to przychody z reklam.
#2 | Brawo! dnia 28.04.16 14:54
I o to chodzi, nie muszę nic płacić, nic wykupywać żeby zobaczyć najważniejsze wydarzenie sportowe tego roku. Dobrze, że Polsat nie jest tak łasy na kasę i nie puszcza tego na kodowanych kanałach czy przez ppv.
#3 | Michał dnia 29.04.16 15:15
I bardzo dobra decyzja - zawsze liczyłem na to, że Polsat otworzy się na szerszą publiczność i pokaże mecze Reprezentacji Polski - nie tylko w piłkę nożną.
I się nie przeliczyłem - tak trzymać !!! Czekamy na kolejne transmisje - zwłaszcza z występów Polaków - w otwartym oknie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający