Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ QUEEN OF POLAND 2016 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
14 maja Telewizja Polsat pokaże relację z finału konkursu piękności Queen of Poland 2016. Tegoroczna edycja odbyła się tuż obok zachodniego wybrzeża Afryki, w Las Palmas de Gran Canaria. Szesnaście najpiękniejszych dziewczyn z Polski rywalizowało o tytuł i koronę Oueen.

To finalistki eliminacji, które odbyły się w różnych miastach naszego kraju. Najpiękniejsze Polki podczas tygodniowego pobytu na Wyspach Kanaryjskich poznawały miejscowe atrakcje turystyczne i przygotowywały się do gali finałowej. Po siedmiu dniach wspaniałej zabawy i zwiedzania wyspy kandydatki do tytułu Queen of Poland wzięły udział w gali finałowej. Koncert otworzył zespół artystów z Las Palmas De Gran Canaria, uczestniczki konkursu piękności zaprezentowały się jury i widzom kolejno w: strojach sportowych, sukniach ślubnych, bieliźnie i w sukniach wieczorowych. Która z szesnastu pięknych Polek zwyciężyła w tej rywalizacji i zdobyła koronę Queen of Poland 2016?

Prawie godzinna relacja z finałowej gali Queen of Poland 2016, w sobotę, 14 maja o 13:55 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający