Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WOJCIECH MODEST AMARO ODCHODZI Z "HELL'S KITCHEN" (wideo)Drukuj

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
Szef Wojciech Modest Amaro nie będzie już prowadzącym program "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Amaro poinformował o swojej decyzji w trakcie finału piątej edycji. Póki co nie wiadomo, kto go zastąpi w kolejnej serii.


"Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w »Hell's Kitchen« skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z »Piekielną Kuchnią« - chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. »Hell's Kitchen« jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie »TOP CHEF« i zaczynam pracę nad nowym projektem" - powiedział Wojciech Modest Amaro.Zwycięzcą piątego sezonu "Piekielnej Kuchni" został 24-letni Wojciech Bartczak z Poznania (w nagrodę otrzymał 100 tys. zł i pracę w Atelier Amaro). Obecnie pracuje na stanowisku szefa kuchni w jednej z tamtejszych restauracji. Gotowanie jest jego pasją i sposobem na życie od pięciu lat. Sztuki kulinarnej uczył się w szkole gastronomicznej oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał przez rok. Jest bardzo opanowany, a jego ulubiony sposób na stres to siłownia. W programie zyskał przydomek "Matrix", bo – jak twierdzą uczestnicy - jest bardzo podobny do Keanu Reevesa. Od początku programu pokazywał niesamowitą estetykę na talerzu, znajomość smaków.

Przypomnijmy, że pierwszą serię "Hell's Kitchen" wygrał Łukasz Kawaller, drugą Monika Dąbrowska, trzecią Katarzyna Domańska, natomiast czwartą Damian Marchlewicz.

Jak już informowaliśmy, Telewizja Polsat zrealizuje szósty sezon kulinarnego show. Castingi do "Piekielnej Kuchni" już trwają.
#1 | fan HK dnia 03.05.16 23:28
Dla mnie to ogromne zaskoczenie. Wielka szkoda ze szefa Amaro juz nie bedzie. Obawiam sie ze bedzie go ciezko zastapic.
#2 | AR HD dnia 04.05.16 11:00
Ciekawe kogo wezmą. Trudno będzie zastąpić szefa Amaro.
#3 | Kucharz dnia 05.05.16 09:17
No szkoda, szkoda - trzeba mieć nadzieję, że program nie straci na atrakcyjności i Polsat ściągnie - jak zwykle - dobrego fachowca - tylko czy ktoś ma taką kuchnię.
Ale trzeba wierzyć w kompetencje włodarzy Polsatu, którzy już niejednokrotnie udowodnili, że są na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający