Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JA+ WŚCIEKŁY ZESTAW, CZYLI NOWA PROPOZYCJA PLUSA DLA MŁODYCH (wideo)Drukuj

Plus
5 maja w salonach Plusa pojawią się atrakcyjne kolorowe pudełka z postaciami Angry Birds. To nowa propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował specjalną promocję JA+ Wściekły Zestaw z gadżetem Angry Birds do wyboru (etui na telefon lub słuchawki) oraz smartfonami w atrakcyjnych cenach.

Promocja JA+ Wściekły Zestaw dostępna będzie w dwóch planach taryfowych: JA+ Mix z telefonem i JA+ Rodzina ze sprzętem na raty.

Oferta JA+ Mix to gwarancja nie przekroczenia miesięcznej kwoty wydatków określonej wielkością doładowania. W ramach tej kwoty klient otrzymuje uniwersalny pakiet zawierający minuty do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowaną liczbę SMSów i internet, a także telefon w bardzo atrakcyjnej cenie. Klient decyduje się na określoną liczbę doładowań – np. 24 – ale może je wykonać szybciej, dzięki czemu kontrakt ulega dowolnemu skróceniu. Klient może ponadto wyłączyć pakiety i zastąpić je innymi, bardziej odpowiadającymi jego potrzebom. Warto dodać, że korzystanie z Facebooka jest darmowe i nie będzie zużywać pakietu danych.
Drugą propozycją jest oferta JA+ Rodzina, czyli nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a także pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego rachunku, a mogą z nich korzystać trzy osoby.
JA+ Wściekły Zestaw to promocja z telefonami w atrakcyjnych cenach. W ofercie JA+ Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung Galaxy J1 2016, którego w zależności od wielkości miesięcznego doładowania można mieć nawet za 1 zł. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie i dużym 4,5-calowym wyświetlaczu sAMOLED, dzięki któremu barwy są kontrastowe i bardzo żywe. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

Ważnym elementem "Wściekłego zestawu" jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych:
* rozciągliwe zabawne etui pasujące na każdy telefon
lub
* słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds

Dodatkowo na stronie plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusa do gry Angry Birds Action oraz barwnych tapet i dzwonków ze strony.

Oferty JA + Wściekły Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa "Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S.", dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się nasz bliski i możemy reagować na jego ewentualne wezwania S.O.S.

Promocję wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej.
Metryczka kampanii:

Nazwa reklamy: "JA+ Wściekły Zestaw"
Klient: Plus
Agencja: Scholz and Friends
Autor scenariusza: Agnieszka Niska, Weronka Zielińska
Reżyser: Bartek Prokopowicz
Operator obrazu: Jeremi Prokopowicz
Kompozytor muzyki: Harvey Richard Cohen
Tytuł utworu: "Cartoon Romp"
Producent: Ryszard Kłosowski
Dom Produkcyjny: TFP
Dom postprodukcyjny (animacja): Lunapark
Dom mediowy: Vizeum Polska Sp. z o.o.
Media: TV, Internet, Kino
Start kampanii: 5.05.2016 r.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający