Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"ROZMAWIAJ JAK W KRAJU" - NOWA PROMOCJA ROAMINGOWA PLUSADrukuj

Plus
Plus wprowadził nową promocję na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dzięki "Rozmawiaj jak w kraju" koszty za minutę wykonanego w roamingu połączenia głosowego czy wysłanego w nim SMSa są identyczne jak w kraju.

"Rozmawiaj jak w kraju" to nowa promocja dzięki której obniżone są koszty połączeń oraz wysyłanych SMSów w roamingu w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie.

Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą:
* 0,29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego,
* 0,19 zł za wysłanego SMSa.

Usługa nie obejmuje połączeń przychodzących, natomiast opata za nie wynosi według cennika 0,05 zł za minutę.

Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest cykliczną aż do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, natomiast wyłączyć w ten sam sposób wysyłając wiadomość DEAKT RJK.

Dla klientów korzystający z ofert typu mix oraz „na kartę" okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej kosz to 9 zł brutto. W tym przypadku usługa nie jest cykliczną i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. W przypadku ofert mix oraz prepaid z promocji wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile – Globalstar.

Promocja "Rozmawiaj jak w kraju" dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz wszystkich taryfach mix i "na kartę".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający