Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT KWIETNIOWYM LIDEREM W GRUPIE 4+Drukuj

Polsat (HD)
Kwiecień 2016 okazał się bardzo dobrym miesiącem dla Telewizji Polsat. Stacja uplasowała się na pozycji lidera oglądalności w grupie wszystkich badanych 4+ z wynikiem 11,8% SHR. Kolejno za Polsatem uplasowali się: TVN – 11,3% SHR, TVP1 – 10,1% SHR oraz TVP2 – z udziałem na poziomie 9%. W kwietniu również Grupa Polsat zanotowała najlepszy udział w rynku w grupie komercyjnej.

Na tak dobry wynik oglądalności Telewizji Polsat w kwietniu miały wpływ docenione przez widzów hitowe programy rozrywkowe, takie jak: "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", znakomity format "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym polskie gwiazdy wcielają się w ikony polskiej i światowej muzyki, "Tylko muzyka. Must be the music", ulubione seriale: "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich", "Powiedz TAK!", cieszący się niesłabnącą popularnością "Nasz nowy dom", oraz program informacyjny "Wydarzenia".

Popularnością cieszyła się też bardzo dobra oferta filmowa w kwietniu, m.in. "Kraina lodu", "Epoka lodowcowa wędrówka kontynentów" oraz "Pojutrze".

W kwietniu 2016 roku doskonałe wyniki osiągnęła również cała Grupa Polsat – w grupie komercyjnej okazała się liderem, z wynikiem na poziomie 24,5% SHR.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający