Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

UBEZPIECZENIE AUTA BEZ POTRZEBY WIZYTY U AGENTA W PLUSIEDrukuj

Plus
Plus wprowadza kolejną innowacyjną usługę, dzięki której można ubezpieczyć swój samochód samemu bez konieczności spotkania z agentem. Specjalna aplikacja uBezpiecz pozwala na wybór najkorzystniejszej polisy komunikacyjnej spośród kilku specjalnie przygotowanych ofert oraz opłacenie jej i zapisanie na swoim smartfonie.

Wszystko to można zrobić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze i to w tylko 5 minut.

Wprowadzona przez sieć Plus usługa to nowoczesna i niedostępna dotychczas na rynku operatorów telekomunikacyjnych formuła ubezpieczenia samochodu. Pozwala na przygotowanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, dokonanie zakupu najkorzystniejszej z nich oraz zapisanie wybranej polisy na smartfonie. Wszystko to w kilku prostych krokach dzięki mobilnej aplikacji uBezpiecz przygotowanej we współpracy z BENEFIA Ubezpieczenia – spółką z Grupy VIG.

Cały proces zakupu polisy to zaledwie kilka kliknięć. Wystarczy za pomocą aplikacji uBezpiecz zeskanować QR kod znajdujący się w dowodzie rejestracyjnym (tzw. kod AZTEC). Rolę czytnika kodu spełnia wbudowany w telefonie aparat fotograficzny. Zeskanowane z kodu dane trafiają – po sprawdzeniu w ogólnopolskiej bazie danych UFG - do Centralnego Systemu Obsługi Ubezpieczeń (CSOU) Benefii gdzie odbywa się ich weryfikacja i taryfikowanie ubezpieczenia. Po chwili na ekranie pojawia się kilka skalkulowanych i dedykowanych klientowi wariantów ubezpieczenia. Wystarczy teraz "kliknąć" na wybraną ofertę a, po wyrażeniu odpowiednich zgód i pobraniu ogólnych warunków ubezpieczenia, bardzo łatwo i szybko oferta zmieni się w polisę. Aplikacja prowadzi klienta przez cały proces zawarcia umowy ubezpieczenia, włącznie z zakupem, co następuje po przekierowaniu do płatności elektronicznych. Gotową, opłaconą polisę klient otrzymuje na swój adres e-mail, a może też zapisać ją w telefonie. Cała operacja trwa nie dłużej niż 5 min.

Aplikacja uBezpiecz będzie preinstalowana na nowych telefonach dostępnych w ofercie sieci Plus. Klienci korzystający już z ofert operatora mogą natomiast ją pobrać ze Sklepu Play. Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników Plusa, bez względu na rodzaj kontraktu.
#1 | Cyrwus dnia 11.05.16 22:52
Ostatnio byłem na stronie Plusa związanej z energią i przyznam szczerze, że warto było "przejść" kilka stronek, bo uświadomiło mnie to że przepłacam za prąd ii to sporo. Teraz Plus daje apkę z ubezpieczeniami - i tym razem też sobie sprawdzę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający