Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

50% GRATIS DO DOŁADOWANIA DLA KLIENTÓW PREPAID W PLUSIEDrukuj

Plus
Tylko przez dwa dni - 11 i 12 maja - użytkownicy usług "na kartę" w sieci Plus mogą otrzymać 50% więcej wartości zasilenia. Aby tak się stało należy za pośrednictwem wskazanych stron internetowych zasilić swoje konto kwotą 50-99 zł. Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.


Promocja "50% gratis od 50 do 99 zł" trwa tylko w dniach 11-12 maja br, a bonus można otrzymać po dokonaniu zasilenia przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.plusbank24.pl oraz www.facebook.com/plus.

Z promocji mogą skorzystać klienci wszystkich usług "na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, musza jedynie dokonać zasilenia swojego konta kwotą w wysokości 50-99 zł.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.
#1 | Vandzel dnia 11.05.16 22:49
Całkiem niezły gratis 50% ekstra doładowania. Podoba mi się, że Plus tak często daje promocje z ekstra doładowaniami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający