Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS OTWIERA MULTIMEDIALNY SALON (foto)Drukuj

PlusOperator sieci Plus otwiera multimedialny i nowoczesny salon w Warszawie, w którym będzie można przetestować najnowsze modele telefonów oraz poznać z bliska innowacyjne technologie. Nowy salon Plus utworzony według nowej koncepcji mieści się w Warszawie przy ulicy Chmielnej 19 (Nowy Dom Jabłkowskich).

100 telefonów, tablety, netbooki i laptopy - to wszystko będzie dostępne na siedmiu tematycznych stołach, tak by każdy mógł sprawdzić, jak działają te urządzenia.

Eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące oferty i usług operatora. W fotelu muzycznym będzie można wybrać i odsłuchać piosenki oferowane w Muzodajni, a w fotelu czytelniczym poznać lektury z Plusoczytelni. Dla najmłodszych przygotowano kącik multimedialny, a dla nieco starszych - giercownię, czyli interaktywny kącik rozrywki i gier.

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń oraz instalacje multimedialne umożliwią organizację m.in. prezentacji produktów i usług, konferencji, paneli dyskusyjnych, minikoncertów, spotkań biznesowych. Otwarciu salonu towarzyszyć będą konkursy i niespodzianki. Przygotowano również wyjątkową ofertę, z której można skorzystać między 16 a 18 grudnia - Sony Ericsson Xperia arc za 1zł.

źródło-Media2.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający