Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KANAŁY ELEVEN SPORTS NETWORK W IPLI I CP GO (akt.)Drukuj

IPLA
Do oferty telewizji internetowej IPLA dołączyły dwa nowe kanały sportowe grupy Eleven Sports Network - Eleven i Eleven Sports. Stacje trafiły do specjalnego pakietu IPLA ELEVEN SPORTS, który nabyć można w cenie 15 zł na 30 dni. Przypomnijmy, że kanały Eleven dostępne są również w ofercie satelitarnej Cyfrowego Polsatu.

Eleven Sports Network jest międzynarodową siecią telewizyjną oferującą transmisje z rozgrywek sportowych. Jej celem jest zaoferowanie widzom sportu na najwyższym poziomie – najlepszej piłki nożnej oraz wybranych dyscyplin takich jak sporty motorowe, tenis, piłka ręczna, koszykówka, futbol amerykański, żużel, sporty walki czy Formula 1. Przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę Eleven i Eleven Sports pokazują najciekawsze wydarzenia na żywo, premiery magazynów piłkarskich, mecze lig europejskich, pucharów oraz eliminacyjne.

Aktualizacja: Kanały dostępne są również w ramach usługi Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO, która umożliwia dostęp do treści na urządzeniach mobilnych.
#1 | Viking dnia 23.05.16 18:52
A ramówkę stacji można podejrzeć w PROGRAMIE TV:
http://programtv....cja/eleven
http://programtv....evensports

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający