Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAGEMCOM ESI-88 WKRÓTCE KONIEC PROBLEMÓW Z NAGRYWANIEMDrukuj

Cyfrowy PolsatWkrótce firma Sagem, producent dekoderów Sagemcom ESI-88 oferowanych przez Cyfrowy Polsat ma udostępnić nowe oprogramowanie, które ma na zawsze zażegnać problemy z nagrywaniem audycji przy zastosowaniu podłączenia dekodera na dwóch portach sat.

Problem polega na tym, że na drugim porcie sat nie są przesyłane uprawnienia dla karty abonenckiej i dlatego występują problemy z nagrywaniem. Przypomnijmy, że przy korzystaniu z dekodera z podłączonym jednym portem sat, problemy nie występują.
#1 | mikun8 dnia 16.12.11 18:08
NO JAK ZNAM ZYCIE COŚ POPRAWIĄ A COŚ ZPIER.....Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
#2 | Michal Juskowiak dnia 16.12.11 19:30
mikun8 Niekoniecznie, gdyż tym razem soft ma wyjść z rąk Sagema a nie tak jak zawsze z rąk "programistów" CP.Fajne Bądźmy dobrej myśli.
#3 | falko25x dnia 17.12.11 09:30
Prosto od sagema i to mi się podoba.
#4 | mikun8 dnia 17.12.11 11:40
CIEKAWE KIEDY DEKODERY CP. BĘDĄ DZIAŁAŁY JAK DEKODERY N-ki (nazwa pasuje TURBO ) I MIAŁY TAKĄ GRAFIKĘ .BO POLSATOWSKIE TO MUŁY NAD KAŻDĄ OPERACJĄ MYŚLĄ "godzinami" Smutek ?????????
#5 | homzik74 dnia 18.12.11 22:48
Zgadzam się z przedmówcą jakiś czas temu zostałem jednym z pierwszych abonentów enki (bo zakończyłem kontrakt z cp) no i po chyba 4 latach znowu skusiłem się na ponowny romans z cp , no bo wiecie brak programów polsat w ofercie n głównie transmisje f1 i walki bokserskie itd itp jakże teraz tego kroku żałuję , gdy szwagra odwiedzam i dopadnę jego ogromniasty pilot n recordera i zacznę przeskakiwać to tu to tam zatrzymywać cofać nagrywać i przy tym nie napotykam na żadne problemy ani spowolnienia przy zmianie kanałów nie mówiąc o nowym sofcie udostępnionym w prezencie świątecznym to nie muszę chyba mówić co sobie myślę i czuję kiedy widzę to co oferuje "mój" dekoder
grodzy programiści sagemcom do roboty długa droga przed wami aby choć trochę zbliżyć się do konkurencji
#6 | korb dnia 16.01.12 15:55
Ciekawe kiedy to nastąpi "wkrótce". Minął już miesiąc od komunikatu, a aktualizacji brak. Problem z nagrywaniem dalej występuje.
Czekamy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający