Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ NAJPOPULARNIEJSZYM ODCINKIEM V EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Finał piątej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oglądało w piątek w Polsacie ponad 3 miliony widzów. Był to najpopularniejszy odcinek wiosny. Średnia widownia całej edycji to 2,9 mln odbiorców, co dało 19,4% SHR w grupie 4+ i 13,4% SHR w grupie komercyjnej.

W trakcie nadawania show Polsat był liderem oglądalności w grupie wszystkich badanych. Format decyzją widzów wygrali Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

Natomiast zakończoną w ostatnią sobotę piątą serię programu "Twoja twarz brzmi znajomo" śledziło średnio 2,1 miliona widzów. W trakcie nadawania show stacja gromadziła 20,1% SHR wśród wszystkich badanych i 18,3% SHR w grupie komercyjnej i była absolutnym liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych. Największą widownię zgromadził odcinek nadany 9 kwietnia, który oglądało prawie 2,5 mln widzów. Zwycięzcą show została Aleksandra Szwed.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający