Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

EURO 2016 W IPLI: CAŁY TURNIEJ ZA 99 ZŁDrukuj

IPLA
Piłkarskie Mistrzostwa Europy 2016 także w IPLI. Wszystkie mecze będzie można w Polsce oglądać legalnie online wyłącznie w pakiecie IPLA EURO 2016, w cenie 99 zł.

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 na żywo, bez reklam i w jakości HD będzie można zobaczyć w pakiecie IPLA EURO 2016 na dwóch kanałach nadających 24 godziny na dobę – Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Użytkownicy IPLI przez 31 dni trwania turnieju UEFA EURO 2016 znajdą w nim ekskluzywne treści, mecze live, pełne mecze po ich zakończeniu, łącznie 200 godzin relacji i komentarzy na żywo, studia przedmeczowe prowadzone przez najlepszych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich i wiele innych sportowych atrakcji. Rozgrywki będzie można oglądać zarówno w domu, jak i poza nim – na laptopie, tablecie, smartfonie czy w Smart TV.

Zapewniający ponad 200 godzin meczów i relacji na żywo pakiet IPLA EURO 2016 dostępny będzie online na komputerach, urządzeniach mobilnych – tablecie czy smartfonie – oraz w wybranych Smart TV. Wraz z nim użytkownicy IPLI nie tylko będą mogli w dowolnym miejscu i czasie przeżywać niezapomniane piłkarskie emocje na żywo, ale także wracać do swoich ulubionych meczów UEFA EURO 2016 online oraz najciekawszych bramek i akcji – dzięki funkcji pauzowania i timeshiftingu, która w trakcie oglądania meczu na żywo daje możliwość cofania się do dowolnego fragmentu spotkania, oraz dostępności rozegranych meczów do zakończenia turnieju UEFA EURO 2016.

Rozgrywane podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 mecze będą mogli także oglądać użytkownicy pakietu IPLA SPORT – dostępny w tym pakiecie kanał Polsat Sport HD pokaże aż 24 mecze live, w tym wszystkie mecze reprezentacji Polski. Cena pakietu IPLA SPORT to 19,90 zł/30 dni. Poza meczami UEFA EURO 2016 w pakiecie IPLA SPORT jest dostępnych 7 kanałów telewizyjnych online: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Fightbox oraz Fightklub.

Pakiet IPLA EURO 2016 będzie można zamawiać już od 17 maja br. na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem. W każdej chwili można też zamówić pakiet IPLA SPORT, który jest dostępny w promocji "Wypróbuj za darmo".

Warto zobaczyć -> Oferty na czas EURO 2016: Cyfrowego Polsatu oraz Plusa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający