Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FUTBOL 2016 W IPLA - NOWA USŁUGA Z MECZAMI EURO 2016 DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Klienci usług abonamentowych w sieci Plus również będą mogli ekscytować się EURO 2016. Już od 17 maja w specjalnych promocjach dostępna będzie usługa FUTBOL 2016 w IPLA z kanałami Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, na których transmitowane będą wszystkie mecze turnieju.

Usługa FUTBOL 2016 w IPLA dostępna będzie dla wszystkich użytkowników usług JA+ Abonament oraz JA+ Internet LTE, a dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy będzie w wybranych taryfach nawet za darmo.

FUTBOL 2016 w telewizji internetowej IPLA

Od 10 czerwca do 10 lipca odbędzie się 51 spotkań z udziałem najlepszych 24 narodowych drużyn w Europie. Wszystko co będzie się działo w trakcie turnieju śledzić będzie można w telewizji na nadających 24 godziny na dobę kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Kanały te w całości będą poświęcone mistrzowskim rozgrywkom i pokażą wszystkie mecze na żywo, bez reklam i w jakości HD, a towarzyszyć temu będą specjalne programy: przed i pomeczowe studia, dogłębne analizy, rzeczowi eksperci i komentatorzy, goście specjalni, wywiady z uczestnikami mistrzostw oraz relacje z każdego dnia turnieju.

Wszystko to oglądać będzie można nie tylko w domu przed telewizorem. Dzięki telewizji internetowej IPLA, która przygotowała specjalny pakiet piłkarskich Mistrzostw Europy, w skład którego wchodzą kanały Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, wielkie piłkarskie święto dostępne będzie praktycznie zawsze i wszędzie! Pakiet piłkarski dostępny będzie na komputerach oraz urządzeniach mobilnych – tablecie czy smartfonie.

JA+ Piłka na małym i dużym ekranie w Plusie

Już 17 maja pojawią się nowe promocje Plusa, których elementem będzie usługa FUTBOL 2016 w IPLA. Z usługi tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, a oglądanie transmisji nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Dla klientów nowych i przenoszących numer, a także przedłużających umowę, będzie to usługa dostępna całkowicie za darmo, a jedyny warunek skorzystania z niej to zawarcie umowy z abonamentem za minimum 59 zł w ofercie ze sprzętem lub za minimum 49 zł w wariancie tylko SIM lub ze sprzętem na raty.

Mistrzowskie sprzęty w Plusie na mistrzowski turniej

Dzięki mistrzowskim promocjom Plusa piłkarskie zmagania oglądać można na małym i dużym ekranie na najwyższej jakości sprzęcie: telewizorze z rozdzielczością ultra HD i smartfonie z ekranem AMOLED, czy tablecie, którego czas działania baterii dochodzi nawet do 18 godzin. W promocji dostępne bowiem będą atrakcyjne sprzęty:

* W ofercie Ja + Abonament: smartfon Samsung Galaxy J3 (z ratą 20 zł na 36 miesięcy) oraz telewizor uHD Samsung 50"o rozdzielczości 3 840 × 2 160 (z ratą 70 zł na 48 miesięcy) za 0 zł na start i całkowitą miesięczną opłatą tylko 130 zł miesięcznie (w ofercie elastycznej z abonamentem 40 zł i ratami za sprzęt).
* W ofercie JA+ INTERNET LTE: tablet Lenovo Yoga Tab 3 10.1 za 0zł na start (z ratami 25zł przez 36 miesięcy i abonamentem 49,99 zł, a w ramach Programu smartDOM opłata łączna wynosi 50 zł).

Kampanie reklamowe "JA+ Wielki Futbol za darmo w IPLI"

Promocje Plusa z usługą FUTBOL 2016 wspierać będą kampanie reklamowe "Ja+ Wielki Futbol za darmo w IPLI" z udziałem z siatkarskiej reprezentacji Polski, która kibicuje naszym piłkarzom.


Metryczka kampanii:

1. Kampania: "JA+ Wielki Futbol"
2. Nazwa reklamy: Wielki futbol za darmo
3. Klient: Polkomtel Sp. z o.o.
4. Agencja: Scholz & Friends
5. Reżyser: Bartek Prokopowicz
6. Operator obrazu: Jeremi Prokopowicz
7. Scenariusz: Weronika Zielińska i Agnieszka Niska-Wójcik
8. Tytuł utworu: Sidwell "Football carnival"
9. Dom Produkcyjny: TFP
10. Producent: Ryszard Kłosowski
11. Dom mediowy: Vizeum
12. Media: TV, Online, OOH
13. Start kampanii: 17.05.2016

Warto zobaczyć -> Oferty na czas EURO 2016: Cyfrowego Polsatu oraz IPLI.
#1 | Vitek dnia 30.05.16 09:02
Dobrze,że Plus włączył do swojej oferty możliwość oglądnięcia mistrzostw na urządzeniach mobilnych za pomocą przedłużenia umowy lub nowej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający