Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUSH Z OFERTĄ DLA KLIENTÓW PRZENOSZĄCYCH NUMER Z INNEJ SIECI (wideo)Drukuj

Plush
"Bez konsekwencji" za 14,50 zł - to oferta Plusha na Kartę dla przenoszących numer, a w niej: wielki pakiet internetowy, bo aż 10 GB, Facebook za free, czyli bez żadnych ograniczeń, oraz rozmowy i SMSy bez limitu na komórki.

"Każdy sprytny użytkownik ofert na kartę z pewnością zauważy, że oferta Plusha wyróżnia się bardzo atrakcyjną średnią ceną gigabajta danych. W Plushu średnia cena za 1 GB z podstawowego pakietu wynosi 2,9 zł. Natomiast w najnowszej »fioletowej« ofercie jeden GB z pakietu danych kosztuje 4,16 zł, a w »pomarańczowej« ofercie dla przenoszących numer na kartę jest to 4,33 zł za jeden GB pakietu. Dodatkowo w tej cenie w Plushu otrzymujemy Internet mobilny, który według Raportu z Badań Jakości Usług Telefonii Mobilnej przygotowanego dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest najszybszym w Polsce." – mówi Karolina Walo, Kierownik Zespołu Oferty Prepaid w sieci Plus i jak dodaje "Ostatnio promowane są oferty dla przenoszących numer z usługami prepaid, a Plush specjalnie dla nich ma aż 50% rabatu na swoje zestawy usług."

Plush na Kartę

To prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Do wyboru są:


Ofertę dla przenoszących numer do Plusha wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej.


Przygotowane też zostały darmowe startery Plush na Kartę, które można będzie zamówić na www.plushbezlimitu.pl. W ramach konkursu do wyboru jest jeden z dwóch starterów, a klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter. Akcja potrwa do 12 czerwca lub do wyczerpania zapasów starterów.

Więcej informacji na www.plushbezlimitu.pl.
#1 | Oniegin dnia 21.05.16 05:34
Pluszak wraca i to w dobrym stylu, bo ostatnio coś o nim było cicho, a szkoda bo marka na dobre ugruntowała swoją pozycję na naszym rynku. Brakuje mi też trochę jego reklam ze specyficznym poczuciem humoru.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający