Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEWIZJA POLSAT PRZEDSTAWIA NOWE LOGOTYPY STACJI SPORTOWYCHDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat prezentuje nowe logotypy wszystkich kanałów sportowych Polsatu - flagowego Polsatu Sport, a także Polsatu Sport Extra, Polsatu Sport News oraz kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, które jako jedyne pokażą wszystkie 51 spotkań UEFA EURO 2016 na żywo, bez reklam i w jakości HD. Logotypy pojawią się na antenie 10 czerwca.

Nowe logotypy Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News oraz Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 wpisują się w nowoczesną stylistykę kanałów grupy Polsat. Identyfikację wizualną tworzą moduły z nazwą kanału na różnych kolorystycznych tłach. Elementem wyróżniającym są moduły z napisem "SPORT" oraz mniejszą czcionką "POLSAT" wspólne dla wszystkich kanałów sportowych grupy. Wspólna dla wszystkich logotypów jest również użyta czcionka – braun. Nowe logotypy cechuje nowoczesność i dynamika, a jednocześnie przejrzystość i wyrazistość. Kolorystyka nawiązuje do obecnej wizualizacji Polsatu Sport, który jest jedną z najsilniejszych marek Telewizji Polsat i przez ponad 15 lat istnienia stał się najpopularniejszą stacją sportową w Polsce.


"Zależało nam na stworzeniu nowoczesnego, czystego i funkcjonalnego logotypu, który umożliwiałby nam dalszą rozbudowę i łatwą zmianę w przypadku tworzenia nowych anten, czy kanałów dedykowanych jak ma to miejsce właśnie przy okazji turnieju mistrzowskiego UEFA EURO 2016 we Francji" – mówi dyrektor pionu marketingu Telewizji Polsat Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

Projekt nowych logotypów kanałów sportowych Grupy Polsat stworzyła międzynarodowa agencja projektowa Luxlotusliner z Monachium, która wcześniej była odpowiedzialna za wizualizację marki i oprawę kanału Polsatu News i "Wydarzeń".

Wprowadzenie nowych logotypów kanałów sportowych Grupy Polsat jest pierwszym etapem zmian, które unowocześnią i uatrakcyjnią całą oprawę oferty kanałów sportowych Polsatu.


Warto wspomnieć, że już wczoraj poznaliśmy logotyp kanału Polsat Sport 2 HD.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający