Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"GRAMY O BAHAMY" - 1 CZERWCA STARTUJE NOWY KONKURS W PLUSIEDrukuj

Plus
Już za 12 dni startuje konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka śladami Angry Birds, czyli… na Bahamy. Mogą w nim wziąć udział użytkownicy ofert prepaid w sieci Plus, którzy skorzystają z najnowszej promocji "Wściekłe 5 GB" i wykonają na Instagramie zadanie konkursowe związane z Angry Birds.

Konkurs "Gramy o Bahamy" startuje 1 czerwca i aby wziąć w nim udział, wystarczy:
* włączyć pakiet Wściekłe 5 GB zgodnie z instrukcjami na www.plus.pl,
* pobrać na swoje urządzenie aplikacje Boomerang i Instagram (jeśli jeszcze ich nie ma),
* wejść na stronę gramyobahamy.pl lub na Facebooka albo Instagram Plusa i zobaczyć aktualną animację z Angry Birds, a następnie nagrać pasujący do niej "boomerang",
* nagrany "boomerang" udostępnić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć go hasztagiem #gramyobahamy.

Konkurs potrwa do 1 lipca. Co tydzień do wygrania będzie pasujące na każdy telefon rozciągliwe etui z Angry Birds, a nagrodą główną jest wycieczka na wyspy Bahamy.
#7 | Vamos dnia 22.06.16 05:05
Pakiety włączone, teraz myślę o klipie. Z tego co widzę to sporo osób odpowiedziało na konkurs Plusa. Nagroda konkretna - czas spróbować.
#8 | Alvaro dnia 22.06.16 12:21
Moje zgłoszenie już poszło, teraz nieśmiało marze o wycieczce od Plusa Z przymrużeniem oka Czasem miewam szczęście w konkursach, mam nadzieję że w tym również to się objawi Z przymrużeniem oka
#9 | Suchar dnia 25.06.16 20:27
Nagroda całkiem niezła, ale też Plus postawił pewne warunki, które należy spełnić aby się w ogóle dostać. Stworzenie boomerangu to nie jest taka prosta sprawa, choć pewnie będzie się liczyła kreatywność podejścia do tematu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający