Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT 2 HD I POLSAT SPORT 3 HD NA POZ. 222 ORAZ 223 W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, które rozpoczną nadawanie 10 czerwca, zameldują się w dekoderach Cyfrowego Polsatu odpowiednio na pozycjach 222 oraz 223. Przypomnijmy, że obie stacje premium pokażą wszystkie, 51 meczów EURO 2016.

Całe Mistrzostwa Europy dostępne będą w prezencie dla klientów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, którzy skorzystają z nowej oferty – Premium MAX, a także dla wszystkich abonentów, którzy przedłużą dotychczasową umowę – niezależnie od tego, kiedy ją podpisali – przynajmniej na kolejne 24 miesiące (liczone od momentu podpisania przedłużenia umowy). Szczegółowe informacje na ten temat.

Dla pozostałych klientów oferty satelitarnej dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD będzie kosztował 79 zł. Zamówienia można składać:
* przez Internet (w ramach Internetowego Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl, dostępnego po zalogowaniu),
* przez SMS Premium na nr 7043,
* telefonicznie, dzwoniąc pod numery: 801 00 50 50, 222 127 255 lub 699 44 50 50 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Potwierdzenie nadania dostępu klient otrzyma na kanałach HD: 222 i 223 od 1 czerwca. Zamówienia można składać do godziny 20:00 w dniu 10 lipca 2016 roku. Użytkownik może dokonać rezygnacji z zamówienia poprzez kontakt z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta do 10 czerwca, do godziny 20:00.

Abonenci mogą skorzystać z następujących form płatności:
* portmonetki, wydarzenia specjalne - w przypadku braku wolnych środków (forma niedostępna dla klientów będących w okresie wypowiedzenia umowy na usługę telewizji satelitarnej),
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* przelewu, za pośrednictwem płatności elektronicznych lub wpłatą na konto Cyfrowego Polsatu.

Regulamin dostępu do UEFA EURO 2016
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający