Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIĘCEJ SPORTOWYCH MATERIAŁÓW WIDEO GRUPY POLSAT W SERWISACH ONETU (akt.)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Cyfrowy Polsat, kanał sportowy Polsat Sport oraz Grupa Onet-RAS Polska przedłużyły i poszerzyły współpracę dotyczącą dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Polsatu i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Grupy Onet-RAS Polska.

W wyniku współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają poprzez IPLĘ bezpłatny dostęp do materiałów wideo związanych z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2016, przygotowywanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i IPLĘ. W serwisach Grupy Onet-RAS Polska będzie można zobaczyć na wyłączność m.in. skróty i bramki ze wszystkich meczów turnieju, wywiady z zawodnikami i trenerami, podsumowania ekspertów, komentarze gości specjalnych oraz najciekawsze sytuacje i wydarzenia UEFA EURO 2016. W portalu Onet poprzez IPLĘ będą dostępne również relacje ze stadionów i miast UEFA EURO 2016 oraz bieżące doniesienia: z bazy polskich piłkarzy w La Baule Escoublac we Francji, ze studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji. Reporterzy sportowych stacji Polsatu relacjonować będą z dziesięciu francuskich miast, w których rozgrywane będą wszystkie mecze mistrzostw. Jako komentatorzy i eksperci pracować będą m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober i Czesław Michniewicz, którzy przekażą widzom wyjątkową atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.

"Współpraca z Grupą Onet zapewni polskim kibicom jeszcze szerszy dostęp do materiałów wideo związanych z UEFA EURO 2016. Dzięki dużemu doświadczeniu kanałów Polsat i Polsat Sport w realizacji największych wydarzeń sportowych na świecie, transmisjom wszystkich meczów UEFA EURO 2016 w kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 i ich dostępności w telewizji internetowej IPLA oraz profesjonalizmowi dziennikarzy redakcji Polsat Sport i polsatsport.pl, użytkownicy Internetu po raz pierwszy otrzymają tak szeroki dostęp do wydarzeń na żywo, komentarzy, podsumowań i analiz z najważniejszego dla Europy wydarzenia sportowego w 2016 roku" – mówi Kinga Ciukta, dyrektor ds. rozwoju usług online, Cyfrowy Polsat S.A.

W trakcie trwania UEFA EURO 2016 i po jego zakończeniu Internauci portalu Onet i serwisów sportowych Grupy Onet-RAS Polska będą mogli oglądać także inne pasjonujące materiały m.in. z: najważniejszych turniejów siatkówki, tenisowych, gal boksu zawodowego, wyścigów żużlowych i wielu innych wydarzeń sportowych.

Aktualizacja: W nawiązaniu do komunikatu prasowego z 25 maja br. mówiącego o poszerzeniu współpracy między Grupą Polsat a Grupą Onet-RASP w zakresie dystrybucji materiałów wideo o tematyce sportowej, informujemy, że znalazła się w nim nieprecyzyjna informacja dotycząca sposobu publikacji treści Telewizji Polsat w serwisach Grupy Onet-RASP. Współpraca nie ma charakteru wyłącznego, a użytkownicy portalu Onet będą mogli oglądać materiały za pośrednictwem playera IPLI i polsatsport.pl.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający