Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HAPPY HOURS" W CP: PAKIET FAMILIJNY MAX HD + SPORT HD ZA 49,99 ZŁ/MIES.Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rusza z kolejną edycją promocji "Happy Hours". Przez kilka najbliższych dni pakiet Familijny Max HD + Sport HD wraz z opcją ON THE GO można będzie nabyć za 49,99 zł/mies. Dodatkowo operator dorzuca piłkę nożną Adidas w prezencie.

Zainteresowani mogą zamówić online pakiet Familijny Max HD + Sport HD z opcją ON THE GO za 49,99 zł miesięcznie przez cały okres umowy (24 miesiące). Co ważne, kontrakt zawierany jest na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 59,99 zł/mies. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, by płacić 49,99 zł, należy zrezygnować z pakietu Film HD. Klient ma do wyboru opcję bez dekodera - moduł CAM CI+, jak i dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, w tym najnowszy EVOBOX PVR za 49 zł (z czynszem 5 zł/mies.). Oferta jest ważna przez następne 7 dni.


Szczegóły "Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#1 | Prokop dnia 06.06.16 14:34
Opcja Sport HD w najbliższym czasie jak znalazł, co piłka nożna Adidasa dołączona przez CP w prezencie dobrze podkreśla. Nie wiem, jak inni ale ja lubię, kiedy można mieć coś taniej, albo więcej za tę samą cenę.
#2 | Mirek dnia 06.06.16 14:49
Kolejna promocja CP - nie wiem już która w tym roku. Nie wiem, bo nie mam np. NC+ czy innej platformy, ale nie słychać o tak dużej liczbie promocji od innych operatorów platform cyfrowych. Dopiero mamy połowę roku - czekamy na następne ...
#3 | Valdi dnia 06.06.16 17:09
Oferta całkiem niezła, ale lepszą dał polsat z pakietem pełnym czyli Premium max za 99 normalnie i 49 w smartdomie. W tym oczywiście już eleveny i nowe kanały sportowe.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający