Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT POKAŻE OSTATNIE SPARINGI POLAKÓW PRZED EURO 2016Drukuj

Polsat Sport (HD)
Kanał Polsat Sport pokaże ostatnie dwa spotkania towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski, tuż przed EURO 2016. Pierwszym rywalem podopiecznych Adama Nawałki będzie ekipa Holandii, z którą Polacy zagrają już dzisiaj. Natomiast kilka dni później, 6 czerwca, biało-czerwoni rywalizować będą z Litwą.

Studio przed meczem Polska - Holandia w Polsacie Sport ruszy już o godz. 18:00. Początek spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie Energa w Gdańsku, rozpocznie się o 20:45. Po zakończeniu pojedynku do północy - pomeczowe studio.

Natomiast w poniedziałek na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, reprezentacja Polski, rozegra swój ostatni sparing przed finałami EURO 2016 we Francji. Rywalem będzie Litwa. Przedmeczowe studio ruszy o godzinie 16:00, spotkanie zacznie się o 18:00, a pomeczowe studio potrwa do godz. 21:30.

Pojedynki z Holandią i Litwą skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, którzy zrelacjonują też wszystkie spotkania Polaków na Mistrzostwach Europy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający