Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

11 CZERWCA IV MISTRZOSTWA POLSAT NEWS W BIEGANIUDrukuj

Polsat News (HD)
W sobotę, 11 czerwca, w ramach organizowanego w Sulejówku IX Biegu Marszałka, już po raz czwarty, odbędą się "Mistrzostwa Polsat News – Do Biegu Gotowi!", w których biorą udział pracownicy Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i firmy Polkomtel. W biegu na dystansie 10 kilometrów wystartują m.in. Henryk Sobierajski, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, a także Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News.

Na starcie nie zabraknie również dziennikarzy, prezenterów i reporterów Polsat News, wśród nich: Marka Kacprzaka, Bartosza Kurka czy Wojciecha Szeląga.

Bieg Marszałka jest organizowany już po raz dziewiąty, zawsze w połowie czerwca, na pamiątkę osiedlenia się w Sulejówku Marszałka Józefa Piłsudskiego w dniu 13 czerwca 1923 roku. Zwycięzcą ubiegłorocznego biegu głównego na dystansie 10km został z czasem 32:55 Bartosz Olszewski, znany szerzej społeczności biegowej jako "Warszawski Biegacz". Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Barbara Żakowiecka, która ukończyła zawody z czasem 40:32. Patronat medialny nad "IX Biegiem Marszałka" objął Polsat News.

"Mistrzostwa Polsat News – Do Biegu Gotowi!" są cykliczną akcją kanału Polsat News, w ramach której stacja wspiera imprezy związane z bieganiem w całym kraju. Wśród pracowników Telewizji Polsat od lat funkcjonuje silna drużyna biegaczy, która promuje bieganie jako najprostszą formę aktywności fizycznej. Stacja Polsat News od samego początku działalności wspiera największe biegi w Polsce – zarówno poprzez relacje na antenie, a także poprzez sam udział dziennikarzy w zawodach.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający