Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

STACJE SPORTOWE POLSATU JUŻ W NOWEJ ODSŁONIE (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
Zgodnie z planem, 10 czerwca, trzy kanały Grupy Polsat - Polsat Sport, Polsat Sport Extra (i ich wersje HD) oraz Polsat Sport News, otrzymały nowe logotypy. Przy okazji zmieniły się również oprawy wizualne stacji.

Polsat Sport


Polsat Sport Extra HD

Polsat Sport News

Identyfikacja wizualna została zrealizowana z wykorzystaniem nowoczesnych technik filmowych - mappingu. Ruch w poszczególnych elementach identyfikacji oprawy postał dzięki zobrazowaniu dyscyplin pokazywanych na poszczególnych antenach – piłki nożnej, siatkówki, kolarstwa czy boksu. Projekt nowych logotypów i oprawy stworzyła międzynarodowa agencja projektowa Luxlotusliner z Monachium, która wcześniej była odpowiedzialna za wizualizację marki i oprawę kanału Polsatu News i "Wydarzeń".

Portal Polsatsport.pl również otrzymał nowe logo.


Polsatsport.pl

Foto: Bartłomiej Kuś/własne
#1 | cidik dnia 10.06.16 20:07
logo za duże, a napis na żywo to już tragedia. Zamiast małymi literami pod logo, to jest obok i jeszcze większą czcionką
#2 | Andrzej dnia 11.06.16 09:37
Te loga bardziej mi się podobają
#3 | wiesio dnia 22.06.16 11:57
logo takie sobie a co do pakietu sport wszystko wróci do normy od sierpnia . będzie 1 liga liga holenderska rosyjska ukraińska amerykańska mls a także bundesliga i inne dyscypliny . jeżeli to pana piotra interesuje prosze być cierpliwym.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający