Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WESOŁE WAKACJE Z POLSAT JimJam. 2 NOWE POZYCJE W LIPCUDrukuj

Polsat JimJam
"Boj" to sympatyczne zwierzątko z rodziny torbaczy, którego znakiem rozpoznawczym są bardzo duże uszy. Wszyscy lubią Boja, ponieważ jest życzliwy i pomocny, potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a jego głowa jest pełna kreatywnych pomysłów. W lipcu mali widzowie poznają również Messy’ego – ciekawskiego potwora, bohatera serii "Messy jedzie do Okido", który żywi się skarpetkami i lubi rozwiązywać naukowe zagadki.

"Boj" to seria, która uczy dzieci życzliwości oraz umiejętności spojrzenia na problem z szerszej perspektywy. Maluchy dowiedzą się, że nie zawsze trzeba postępować według przyjętych schematów, a kreatywne rozwiązania mogą przynieść wiele korzyści. Poznają również pojęcie recyclingu i przekonają się, że czasem wystarczy znaleźć nowe zastosowanie dla posiadanych już przedmiotów, by świetnie się bawić. Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 7:00, 11:05 i 15:55, począwszy od 1 lipca.

Edukacyjna seria "Messy jedzie do Okido" ma na celu wyjaśnienie zagadnień naukowych na przykładach wziętych z życia w zabawny i interesujący dla dzieci sposób. Futrzany bohater sprawi, że nauka stanie się ekscytującą podróżą w nieznane. Premiera: poniedziałek - piątek o godz. 8:05, 13:25 oraz 19:55 - od 1 lipca.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający