Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP USUNĄŁ 2 NIEMIECKIE KANAŁY FTA (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Prawie tydzień po rozpoczęciu piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji, Cyfrowy Polsat zdecydował o usunięciu ze swojej listy kanałów, dwóch niekodowanych niemieckich stacji - ZDF i Das Erste. Przypomnijmy, że oba kanały transmitują w otwartym paśmie mecze EURO 2016.

W Polsce wszystkie spotkania pokazywane są wyłącznie w dodatkowo płatnych kanałach Polsatu - Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD.

Fakt usunięcia stacji ZDF i Das Erste, spowodował lawinę komentarzy na oficjalnym FanPage'u Cyfrowego Polsatu (poniżej wybrane - pisownia oryginalna):
* "Właśnie tracicie kolejnych klientów przez brak ZDF i Estry. (Kanał 470 i 471) przechodze do NC+"
* "Dziękuję ci Cyfrowy Polsacie! Pomogliście mi podjąć decyzję o nieprzedłużaniu umowy. Takiej reklamy konkurencji żadna agencja reklamowa by nie zrobiła!!! I to bez wymieniania nazwy!!!"

Inni poszli jeszcze dalej i zaproponowali, by dzisiejszy mecz Polska - Niemcy, obejrzeć w TVP1 (początek spotkania o godz. 21:00, studio w Polsacie Sport rusza już o 18:00, w Polsacie i Polsacie Sport 2 o 20:00)."Drodzy KIBICE przypominam mecz POLSKA-NIEMCY oglądamy na TVP !!!!" - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.

Przed wyłączeniem kanał ZDF meldował się na pozycji 470, a Das Erste na 471.

Aktualizacja: "Aktualnie stacje ZDF i Das Erste nie są dostępne na naszej liście kanałów. Stacje te nie są częścią naszej oferty" - poinformowała nas Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.
#13 | spinacz66 dnia 18.06.16 18:19
Nie przedłużał aż sam nie dowierzałem i poszedłem do niego i zobaczyłem że ma dostęp do tych 2 kanałów a sportu nie ogląda on w ogolę więc dla niego to wsio czy ma czy nie ma.Jest do zastanawiające dla mnie jak traktuje wybiórczo cp abonentów
#14 | kamit dnia 18.06.16 19:35
Nie nie. Ewidentnie po prostu to jakiś błąd w uprawnieniach. Jesli nie przedłużysz umowy lub nie zaplacisz to z euro zobaczysz te 24 mecze w Polsacie otwartym
#15 | FoxTrott dnia 19.06.16 11:55
Ktoś podpowie? Czy to dobry moment na zerwanie umowy przed terminem bez konsekwencji?
#16 | kamit dnia 19.06.16 16:59
Nie. Z powodu usuniecia tych kanałów nie mozna zerwac bez konsekwencji umowy poniewaz te kanaly nie sa czescia oferty CP.
#17 | Mariola dnia 20.06.16 10:13
Tak jak piszecie usunął ze swojej listy kanałów - nie usunął z satelity, przecież tego nie da się zrobić. Poza tym 51 meczy za 80 zł to mniej niż 2 złote za mecz - nie przesadzajmy, każdy inny dostęp w necie czy gdzie indziej jest dużo droższy - wiem, może bulwersować to abonentów CP, ale takie są realia polskiego rynku.
#18 | spinacz66 dnia 20.06.16 12:26
Ja na te 30dni wykupiłem weebTV za 20zł cała tv jest tam polsat sport2,3.CP zerwałem umowę wyrównam im to za 12 miesięcy z góry bo tak się umówiłem u godnie.Co najlepsze wczoraj dzwoni do mnie z infolinij i mówi że mają dla mnie teraz specjalną ofertę na euro i czy może się nie rozmyśliłem z rezygnacją podziękowałem. Najlepsze że jeszcze mi ciągle wysyłają powiadomienia z tą specialną ofertą dla mnie na euro na multiroomie jakie to są jeszcze upierdliwi oni z CP na koniec miesiąca zwracam dekodery i podpisuje umowę z NC+

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający