Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NIEMAL 6,5 MLN WIDZÓW MECZU NIEMCY - POLSKA W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat (HD)
Niemal 6,5 miliona widzów średnio oglądało wczorajsze spotkanie Niemcy - Polska w Polsacie i Polsacie Sport. Łącznie obie anteny zgromadziły 36,2% udziałów w grupie 4+ i 42% w grupie komercyjnej, a ostatnie minuty meczu oglądało ponad 7,2 miliona widzów.

Mecz był najchętniej oglądaną pozycją prime time’u w Polsacie i Polsacie Sport. Spotkanie transmitował także kanał premium Polsat Sport 2, który pokazuje wszystkie mecze UEFA EURO 2016 bez reklam i w jakości HD.


Ostatnie spotkanie grupowe Polska rozegra we wtorek, 21 czerwca z Ukrainą. Transmisja w Polsacie, Polsacie Sport, Polsacie Sport 2 oraz, jak wynika z ramówki, także w Polsacie Sport News, o 18:00.

Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Azkaban dnia 17.06.16 22:23
Mecz był znakomity i oglądałem go w polsacie, choć czasem zerkałem na jedynkę. Komentatorzy polsatu to fachowość, młodość i rzetelność, w TVP odwrotnie - demencja.
#2 | Wojtek dnia 20.06.16 11:38
Faktycznie komentatorzy na TVP jakby trochę zatrzymali się w czasie, nie będę komentował ich kompetencji, bo nie jestem jak 90% Polaków fachowcem w dziedzinie piłki nożnej, ale jakoś komentarze na Polsacie do mnie bardziej przemawiają. Może to młodość, może lepsze przygotowanie - nie wiem, wolę jednak oglądać mecze na Polsacie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający