Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HAPPY HOURS" W CP: PAKIET FAMILIJNY MAX HD + FILM HD + OTG ZA 49,99 ZŁ/MIES.Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rusza z kolejną edycją promocji "Happy Hours". Przez kilka najbliższych dni pakiet Familijny Max HD + Film HD wraz z opcją ON THE GO można będzie nabyć za 49,99 zł/mies. Dodatkowo operator dorzuca ręcznik od Sundance Channel w prezencie.

Zainteresowani mogą zamówić online pakiet Familijny Max HD + Film HD z opcją ON THE GO za 49,99 zł miesięcznie przez cały okres umowy (24 miesiące). Co ważne, kontrakt zawierany jest na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 59,99 zł/mies. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, by płacić 49,99 zł, należy zrezygnować z pakietu Sport HD. Klient ma do wyboru opcję bez dekodera - moduł CAM CI+, jak i dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, w tym najnowszy EVOBOX PVR za 49 zł (z czynszem 5 zł/mies.). Oferta jest ważna przez następne 6 dni.

Szczegóły "Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#1 | Battista dnia 26.06.16 19:55
Familijny Max HD to chyba najlepiej sprzedający się pakiet w polsacie, a teraz dodatkowo w ramach Happy Hours w bardzo korzystnej cenie i do tego oczywiście Evobox.
#2 | Kuba dnia 27.06.16 08:41
Mam ten pakiet - co prawda nie w takiej promocji, jak kupowałem nie było, aż tak fajnej, choć korzystałem z innej - najważniejsze, że spełnia w pełni moje oczekiwania, Nie ma co więcej kupować, a i tak większość filmów i tak wcześniej czy później w pakiecie Film HD będzie można obejrzeć. Polecam !!!
#3 | Daniel dnia 27.06.16 11:31
Fajna oferta na chyba najbardziej optymalny pakiet z oferty CP. Ja ostatnio przedłużyłem z nimi umowę i cieszę się darmowym dostępem do Euro Uśmiech
#4 | Valder dnia 28.06.16 17:06
Happy Hours to już cykliczne comiesięczne dni w których można upolować ciekawe promocje w CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający