Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"LATO POLSAT NEWS" W WAKACYJNE WEEKENDY W POLSACIE I POLSAT NEWS (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Już niedługo wakacje i jak co roku Telewizja Polsat zachęca do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku latem. Od 25 czerwca, przez kolejne 10 tygodni, w wybranych miejscach w Polsce będzie gościć akcja "Lato Polsat News". Relacje będzie można zobaczyć na antenach Polsatu i Polsat News.

"Lato Polsat News" to akcja, podczas której zespół redakcyjny Polsat News będzie gościć w malowniczych zakątkach Polski, idealnych na wakacyjne wyjazdy. W każdą sobotę i niedzielę poranne pasmo "Nowy Dzień z Polsat News", w godzinach 5:58 - 10:00, będzie nadawane z wybranych miejsc w Polsce. Głównym tematem akcji "Lato Polsat News" jest aktywne i bezpiecznie spędzanie wakacyjnych urlopów. W każdym miejscu odbędą się pokazy ratownictwa odpowiednich służb, a uczestnicy imprez oraz telewidzowie dowiedzą się jakich błędów uniknąć podczas wakacji w górach i nad wodą. Będą też mieli okazję poznać specyfikę pracy ratowników i czym jest Zintegrowany System Bezpieczeństwa obsługujący numery ratunkowe. Dowiedzą się też jak udzielić pierwszej pomocy, czy też jak najszybciej i najskuteczniej wezwać w razie potrzeby pomoc. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć także jakie atrakcje czekają na nich w miejscach, które odwiedzi redakcja Polsat News. Nie zabraknie również rozmów z interesującymi osobami. Podczas wszystkich imprez odbywać się będą mecze i treningi siatkówki plażowej, prowadzone przez profesjonalne zawodniczki.
Terminarz i miejsca, w których zagości akcja "Lato Polsat News":
· 25-26 czerwca – Moryń
· 02-03 lipca – Jarosławiec i Międzyzdroje
· 09-10 lipca - Kluszkowce
· 16-17 lipca – Jura Ogrodzieniec
· 23-24 lipca - Łeba
· 30-31 lipca – Kraków i Ustka
· 06-07 sierpnia - Suwałki
· 13-14 sierpnia - Władysławowo
· 20-21 sierpnia - Gdynia
· 27-28 sierpnia – Sopot

Weekendowe poranne pasmo "Nowy Dzień z Polsat News" w ramach akcji poprowadzi zespół w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Małgorzata Tomaszewska, Mariusz Abramowicz, Przemysław Białkowski oraz Marek Horczyczak.

Plus, który od niemal szesnastu lat współpracuje ze służbami ratowniczymi WOPR, MOPR, GOPR i TOPR przypomina też wszystkim korzystającym z letniego wypoczynku o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosowaniu się do poleceń ratowników, a w razie nieszczęśliwego wypadku o numerach specjalnych ratunkowych: 601100100 nad wodą i 601100300 w górach.


#1 | Collin dnia 22.06.16 15:08
To już drugi rok tej akcji polsatu news nad polskim morzem. W dodatku ta akcja połączona jest z akcjami bezpieczeństwa nad morzem.
#2 | Beata dnia 23.06.16 09:29
Ale fajny letni spot - oj pojechało by się nad polskie morze pogrzać kości Uśmiech Uwielbiam polskie morze i letnie imprezy na plaży.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający