Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MARIAN KMITA Z NAGRODĄ MANAGER AWARD 2016Drukuj

Polsat Sport (HD)
Marian Kmita - dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat otrzymał nagrodę Manager Award 2016 przyznawaną przez magazyn "Manager". Uroczysta gala odbyła się w Villa Intrata Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

To pierwsze takie wyróżnienie dla Mariana Kmity, który z sukcesami od momentu powstania prowadzi kanał Polsat Sport, obecnie najsilniejszy kanał sportowy na polskim rynku telewizyjnym, jak i kieruje redakcją sportową Telewizji Polsat.

"Cieszymy się. Myślę, że wszyscy ci, którzy pracują w zespole Polsatu Sport od lat, jak Piotr Pykel, Paweł Wójcik, Kuba Radecki, Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Tomek Swędrowski, to jest też ich nagroda. Tak zawsze to traktowaliśmy. Czy to była kolejna Telekamera, czy kolejny DEMES, to zawsze traktowaliśmy to nie jako nagrody indywidualne, tylko jako nagrody zespołu" - powiedział Marian Kmita.

Nagroda Manager Award jest przyznawana przedstawicielom świata biznesu, ekonomii i kultury, którzy poprzez swoją działalność zawodową, dzień po dniu, dają najlepszy przykład innym przedsiębiorcom, jak efektywnie zarządzać i kreować swoje środowisko pracy w oparciu o najwyższe standardy. Wyboru dokonuje jury reprezentujące środowisko biznesu.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający