Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DRUŻYNA POLSAT NEWS NA II BIEGU KONSTANCIŃSKIM IM. PIOTRA NUROWSKIEGODrukuj

Polsat News (HD)
Polsat News od lat aktywnie wspiera masowe ogólnopolskie imprezy biegowe, zarówno poprzez relacje na antenie stacji, jak i poprzez czynny udział w biegach. 25 czerwca, drużyna "Polsat Biega" wystartuje w II Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego. Stacja Polsat News objęła zawody patronatem medialnym.

W sobotę, 25 czerwca, na starcie II Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego wśród zawodników, zamelduje się 16-osobowa drużyna "Polsat Biega", która zmierzy się z dystansem 10 kilometrów. W biegu weźmie udział m.in. Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki, Marcin Cholewiński, szef anteny Polsat News, a także dziennikarze, reporterzy oraz prezenterzy Polsat News, wśród nich Wojciech Szeląg, Bartosz Kurek, Szymon Zaworski, Michał Stela i Marta Gula.

II Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się o godzinie 10:00. Celem zawodów jest promowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia. Wydarzenie to jest także hołdem złożonym mieszkańcowi Konstancina, prezesowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Piotrowi Nurowskiemu, dwukrotnemu prezesowi PZLA, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Organizatorami biegu są DEM’a Promotion Polska oraz Stowarzyszenie "Sport Dzieci i Młodzieży". Patronami honorowymi biegu jest Polski Komitet Olimpijski, Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna i Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawy. Patronat medialny nad biegiem objął Polsat News.

Wszyscy miłośnicy biegania mogą kibicować drużynie "Polsat Biega", a także do oglądać zmagania na antenie Polsat News.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający