Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT CAFE W NOWYM CYKLU POMOŻE KOBIETOM ROZWIĄZAĆ PROBLEMY Z PIERSIAMIDrukuj

Polsat Cafe (HD)
"Walka o piersi" - to nowy program szykowany przez kanał Polsat Cafe. W cyklu poznamy historie kobiet, dla których biust stał się największym koszmarem. Bohaterki często przez lata ukrywały się ze swoim problemem, wstydziły się prosić o pomoc i przez kompleks piersi nie potrafią cieszyć się życiem.

Niechęć do własnego ciała odbiera im pewność siebie, straciły poczucie kobiecości i doskonale wiedzą, że cierpią na tym także ich relacje z bliskimi. Piersi są kompleksem wielu kobiet. Przeszkadza im ich wielkość lub kształt i marzą o korekcji biustu. Sojusznikami Polek w "walce o piersi" będą wykwalifikowani lekarze, najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu bohaterki będą mogły z radością spojrzeć w lustro. Zobaczymy jak bardzo zmienia się ich życie po korekcji biustu. Kamera towarzyszyć im będzie podczas diagnozy, zabiegów i rehabilitacji. A wszystko po to, by odkryć, że każda z nich jest wspaniałą, piękną i odważną kobietą, zasługującą na szczęście.

Producenci "Walki o piersi" zachęcają do zgłaszania się do programu. Wystarczy wysłać maila na adres: zgloszenia@walkaopiersi.pl a w treści wpisać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu. Należy dodać również zdjęcie całej sylwetki i krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający