Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT Z DWUDNIOWYM FESTIWALEM NA ZAKOŃCZENIE WAKACJIDrukuj

Polsat (HD)
27 i 28 sierpnia w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się dwudniowy festiwal na zakończenie wakacji. W ramach tej imprezy Telewizja Polsat pokaże czwartą Świętokrzyską Galę Kabaretową, która przez ostatnie trzy lata gościła na antenie TVP2. Natomiast drugiego dnia stacja wyemituje koncert organizowany wspólnie z RMF FM, na którym zostanie wybrany przebój lata.

Pierwszy dzień to największe, kabaretowe hity lata 2016 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret z Konopi, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak i Andrzej Poniedzielski.

28 sierpnia (niedziela) w kieleckim amfiteatrze zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w konkursie na przebój lata. Zaśpiewają: Sylwia Grzeszczak, Enej, Margaret, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Tabb & Sound'n'Grace oraz Antek Smykiewicz. W trakcie koncertu usłyszymy również gości specjalnych - gwiazdy z zagranicy, jednak organizatorzy, póki co nie ujawniają szczegółów.

Festiwal na żywo transmitowany będzie przez Polsat.

#1 | Pyrus dnia 28.06.16 17:01
Szykuje się świetna impreza i dobrze, że polsat będzie ją transmitował. Nie wiem czy jest to pierwsza transmisja z tej imprezy, ale zapowiada się ciekawie.
#2 | Jacek dnia 29.06.16 10:21
Polsatowi super wychodzą tego rodzaju imprezy. Super, że będą i kabarety i dobra muza. Zapowiada się naprawdę ciekawie.
#3 | Michał dnia 29.06.16 11:48
Lubię kabarety i dobrze, że Polsat praktycznie cały rok je transmituje lub retransmituje. Tym bardziej wielki plus za samą organizację - szkoda, że mam tak daleko bo na zakończenie wakacji można by się wybrać.
#4 | Edyta dnia 29.06.16 12:16
O kurcze, ale gwiazdy. Uwielbiam polskie wokalistki - trzeba będzie się wybrać. A jak się nie uda to dobrze, że Polsat transmituje zawsze można posiedzieć przed telewizorem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający