Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ARTUR KACZMARSKI ZWOLNIONY Z POLSAT NEWS (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)
Kanał Polsat News z końcem listopada br. zakończył współpracę z prezenterem serwisów Arturem Kaczmarskim oraz z Grzegorz Melnikiem, który w stacji był wydawcą i producentem. - Telefonicznie przekazano mi, że powodem zakończenia współpracy ze mną jest reorganizacja - mówi w rozmowie Wirtualnemedia.pl

Artur Kaczmarski, który w Polsat News pracował od początku istnienia stacji.Był pierwszym dziennikarzem, który minutę przed siódmą rano w dniu startu kanału 8 czerwca 2008 roku powitał widzów nowej telewizji. Wcześniej pracował w TV Biznes i TV 4 (prowadził tam “Dziennik” i “Wydarzenia”) Z Polsat News od początku związany był też Grzegorz Melnik, który również przeszedł do niego z TV Biznes.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, poinformował Wirtualnemedia.pl, że rozstanie z Kaczmarskim i Melnikiem wynika z bieżących zmian w zespole. Zapewnił jednocześnie, że w kanale nie są planowane dalsze zwolnienia.

źródło: Wirtualnemedia
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający