Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT INFORMUJE O OBOWIĄZKU REJESTRACJI KART PREPAIDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat informuje, że z dniem 25 lipca 2016 r. zmianie ulegają zasady świadczenia przedpłaconych usług telekomunikacyjnych telefonii mobilnej (tzw. prepaid).

Zmiany wynikają bezpośrednio z ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 904), która wprowadza obowiązek pobrania od abonentów i dokonania na zasadach określonych w ustawie weryfikacji danych, takich jak: imię, nazwisko i PESEL lub nazwa, seria i numer dokumentu tożsamości, a w przypadku abonentów niebędących osobami fizycznymi - nazwę oraz REGON, NIP lub numer w Krajowym Rejestrze Sądowym lub innym rejestrze, najpóźniej do dnia 1 lutego 2017 r.

Zgodnie z ustawą w przypadku niepodania lub nieumożliwienia przez abonenta weryfikacji powyższych danych, z dniem 2 lutego 2017 r. nastąpi zaprzestanie świadczenia usług.

W przypadku braku akceptacji powyższych zmian, przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie może zostać złożone do dnia 24 lipca 2016 r. na zasadach określonych w regulaminie świadczenia usług telekomunikacyjnych telefonii mobilnej przez Cyfrowy Polsat S.A.


Formularz rejestracyjny można pobrać tutaj.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający