Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYSOKA OGLĄDALNOŚĆ WEEKENDOWYCH ĆWIERĆFINAŁÓW EURO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Wysoką widownię zgromadziły weekendowe ćwierćfinałowe mecze UEFA EURO 2016. Telewizję Polsat podczas sobotniego spotkania wybrało więcej widzów niż TVP. Mecz Niemcy – Włochy oglądało średnio w Polsacie i Polsacie Sport niemal 3,5 mln widzów, a w telewizji publicznej 2,8 mln.

Natomiast piątkowy mecz Walia – Belgia w Polsacie i Polsacie Sport oglądało średnio 3,7 mln widzów, a niedzielny pojedynek gospodarzy Francji z Islandią przyciągnął na anteny Polsatu 5,2 mln widzów.

Podczas każdego z wspomnianych trzech spotkań ćwierćfinałowych UEFA EURO 2016 Polsat i Polsat Sport były liderami oglądalności w obu pasmach audytoryjnych. Oba kanały osiągały bardzo wysokie udziały. W piątek podczas spotkania Walia – Belgia Polsat i Polsat Sport zgromadziły 32,5% w grupie komercyjnej i 29,1% w grupie 4+, w sobotę w trakcie meczu Niemcy – Włochy 28,9% w grupie 16-49 i 27,3% w grupie 4+, a w niedzielę w czasie ostatniego ćwierćfinału Francja – Islandia odpowiednio 37,3% i 35%.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający