Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PRZEBOJOWE LATO RADIA ZET I POLSATU" Z UNIEJOWA JUŻ 24 LIPCADrukuj

Polsat (HD)
Najpopularniejsze przeboje w klimatycznej scenerii malowniczego Uniejowa. Już 24 lipca w jednym z najbardziej urokliwych miejsc województwa łódzkiego na jednej scenie spotkają się między innymi: Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Kombii, Feel, Sidney Polak, Natalia Szroeder i Varius Manx. Relacja z wydarzenia w Polsacie i Radiu ZET.

Usłyszymy m.in.: "Orła cień", "Tak blisko", "Słodkiego miłego życia", "A gdy jest już ciemno", "Lambadę", "Lustra" i "Otwieram wino". Koncert poprowadzą: wokalistka Natalia Szroeder, prezenter Telewizji Polsat Maciej Dowbor i dziennikarz Radia ZET Damian Michałowski.

Zaśpiewa także współprowadząca imprezę Natalia Szroeder. Wykona utwór "Lustra" oraz wystąpi w duecie z Rafałem Brzozowskim.

"Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu – koncert w Uniejowie" – największe przeboje lata 24 lipca (niedziela) o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat i Radiu ZET.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający